Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Nowe Gronowo - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem, ul. Wolszlegera

Kolejarz-Prochowa,Chojnice(Nowe Gronowo + 21 km)

815 000 zł360 m² 2 263,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:651 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą przytulnego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Modrzewiowa

Leśne,Chojnice(Nowe Gronowo + 21 km)

2 300 000 zł240 m² 9 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Dom wolnostojący Z dużą działką, garażem I fotowoltaiką - gotowy do zamieszkania Na sprzedaż dom wolnostojący z dużym garażem dwustanowiskowym, położony w Chojnicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak, ul. Widokowa

Kołdowo(Nowe Gronowo + 14 km)

670 000 zł113,54 m² 5 901 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:551 m²

Nowoczesny dom - lokal mieszkalny z ogrodem | 110,63 m | Kołdowo k. Człuchowa Na sprzedaż przestronny lokal mieszkalny w zabudowie jednorodzinnej, realizowany w ramach nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Wymysłowo

Wymysłowo(Nowe Gronowo + 23 km)

799 000 zł200 m² 3 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:13 700 m²

Kupujacy nie ponosi kosztów pośrednictwa , oferta na wyłącznośc tylko W naszym biurze. Na sprzedaż siedlisko wiejskie zabudowane domem jednorodzinnym i 6 budynkami gospodarczymi, stanowiącymi.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą, ul. Żółkiewskiego

Człuchów(Nowe Gronowo + 12 km)

1 299 000 zł511,08 m² 2 541,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szukasz domu w Człuchowie, a może czegoś blisko Chojnic? Chciałbyś zamieszkać w mieście, a jednocześnie w niespełna 2 minuty móc dojść do jeziora? Jeśli tak, to ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Makowa

Jęczniki Wielkie(Nowe Gronowo + 10 km)

850 000 zł132,25 m² 6 427,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 220 m²

Dom z potencjałem i dużym ogrodem - Jęczniki Wielkie, ul. Makowa 6 Szukasz miejsca, które łączy spokój wsi z wygodą nowoczesnego domu? Ta nieruchomość w Jęcznikach Wielkich to.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą, Aleja Bayeux

Chojnice(Nowe Gronowo + 21 km)

1 399 000 zł161,80 m² 8 646,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:48 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalno-handlowy położony w Chojnicach przy Alei Bayeux. Jest to segment budynku w zwartej zabudowie szeregowej. Działka o powierzchni 48 m2 jest zabudowana 2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Chojnice

Kolejarz-Prochowa,Chojnice(Nowe Gronowo + 21 km)

760 000 zł140 m² 5 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:401 m²

Ofertę stanowią dwa domy zlokalizowane na jednej działce geodezyjnej w Chojnicach na osiedlu domów jednorodzinnych. Pierwszy dom z 1990 r. to dom piętrowy w zabudowie bliźniaczej (połowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Czernice

Czernice(Nowe Gronowo + 20 km)

130 000 zł220 m² 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:640 m²

Dom z czerwonej cegły na wsi - z ogródkiem - wieś Czernice, gm. Zakrzewo Obniżka ceny! Tylko u nas! Oferta na wyłączność. Na sprzedaż przedwojenny dom z charakterystycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Wolność

Wolność(Nowe Gronowo + 22 km)

4 950 000 zł225,75 m² 21 926,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 558 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa nieruchomość Premium z linią brzegową Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowe Gronowo

Nowe Gronowo,pomorskie

184 000 zł95 m² 1 936,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 508 m²

Okazja. Nowa niższa cena. Przedmiotem oferty jest wolno stojący dom o pow. mieszkalnej 95 m2 znajdujący się na działce o pow. 1508 m2 w miejscowości Nowe Gronowo gm. Debrzno, powiat.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij