Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Nowe Gronowo - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

81 000 zł1 220 m² 66,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Nowym Gronowie, gm. Debrzno - z decyzją o warunkach zabudowy. Na sprzedaż już ostatnia działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolna ogrodzona Gwieździn

Gwieździn(Nowe Gronowo + 23 km)

2 200 000 zł158 389 m² 13,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o własnej enklawie spokoju, która jednocześnie jest bezpieczną lokatą kapitału? A może planujesz uzyskać status rolnika i wybudować wymarzony dom nad samym jeziorem? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Kołdowo

Kołdowo(Nowe Gronowo + 14 km)

169 000 zł1 418 m² 119,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1418 m | Kołdowo | Media | Warunki zabudowy | Spokojna okolica Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1418 m , położona w miejscowości Kołdowo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Wersk

Wersk(Nowe Gronowo + 18 km)

175 000 zł3 925 m² 44,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malowniczo położona działka gruntu o pow. 0,3925 ha we wsi Wersk (gm. Zakrzewo) w pobliżu dwóch jezior i rzeki. Korzystnie usytuowana działka, w sercu "doliny Łobżonki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Myśligoszcz

Myśligoszcz(Nowe Gronowo + 4 km)

69 900 zł1 091 m² 64,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlaną 1110 m z warunkami zabudowy - Myśligoszcz Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1110 m , położona w spokojnej i malowniczej wsi Myśligoszcz. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Dąbrowa

Dąbrowa(Nowe Gronowo + 9 km)

200 000 zł23 974 m² 8,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna - Dąbrowa, gmina Kamień Krajeński Oferujemy na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 2,3974 ha, położoną w malowniczej spokojnej okolicy, w otulinie lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Witunia

Witunia(Nowe Gronowo + 25 km)

125 000 zł1 335 m² 93,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w Wituni, koło Więcborka! Cicha i spokojna okolica! Oferujemy na sprzedaż działki budowlane o powierzchni 1335 m , 1353 m oraz 1500 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kamień Krajeński

Kamień Krajeński(Nowe Gronowo + 12 km)

150 000 zł3 014 m² 49,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana, o pow. 3014 m2. Położona jest w Małej Cerkwicy, gmina Kamień Krajeński. W swojej ofercie posiadamy działkę, położoną w Małej Cerkwicy, na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Chojniczki

Chojniczki(Nowe Gronowo + 24 km)

285 000 zł1 580 m² 180,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Tej nieruchomości nie znajdziesz w innym biurze. Poznaj bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna uzbrojona, ul. Jeziorna

Debrzno(Nowe Gronowo + 8 km)

141 000 zł1 175 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Atrakcyjne Działki na Sprzedaż nad Miejskim Stawem w Debrznie Opis Nieruchomości: na sprzedaż oferujemy kompleks 8 niezwykle atrakcyjnych działek nad.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Chojniczki

Chojniczki(Nowe Gronowo + 24 km)

1 050 000 zł9 159 m² 114,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka w Chojniczkach do podziału lub inwestycji! Mam przyjemność zaprezentować Państwu duża działkę rolną o powierzchni 9159m2. Na działce dodatkowo stoi dom o powierzchni.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij